Zahájili jsme kampaň do krajských voleb. Pomáháme středočeským pirátům

Zahájili jsme kampaň do krajských voleb. Pomáháme středočeským pirátům

Před pár dny začala kampaň ke krajským volbám, které budou 2. a 3. října 2020. Pomáháme středočeským pirátům, a rozdáváme Pirátské listy u metra Kobylisy dojíždějícím občanům. Z místních sdružení Praha 8 se rozdávání zůčastnili zastupitelé Michal Novák a Alice Hamalová.

“Středočeský pirátský volební program je založen zejména na zvyšování kvality života občanů a průhledném vedení kraje. Nejzásadnější je pro nás zajištění dostupné a kvalitní zdravotní péče v regionech, udržení vody v krajině a zalepení děr na silnicích i v rozpočtu. Dále se zaměříme na střední školství, rodiny a sociální oblast, územní rozvoj a kulturu,“ říká Jiří Snížek, kandidát na hejtmana Středočeského kraje.

“Piráti se do volebního klání pouští s heslem ‚Šance změnit budoucnost’. Věřím, že nám voliči tuto šanci dají a vloží v nás důvěru, jak to udělali již několikrát, a snad mohu s čistým svědomím říci, že jsme je ještě nikdy nezklamali. Cesta k vybudování moderních krajů nové generace začíná právě teď,“ uvedl předseda Pirátů Ivan Bartoš.

V krajských volbám se Piráti chtějí v krajích zaměřit například na průhledné a zodpovědné hospodaření, transparentní zveřejňování informací, zapojení občanů do rozhodování, lepší dostupnost zdravotních i sociálních služeb nebo ochranu krajiny před suchem.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články